O nas

W naszej ofercie znaleźć można między innymi: Malowanie na wysokości, Malowanie dachów oraz gzymsów i elewacji budynków. Zajmujemy się profesjinalnie malowaniem konstrukcji metalowych oraz masztów.

Działamy w trudnio dostępnym terenie wykonując ekspertyzy oraz fotodokumentacje posługując się w pracy techniką alpinistyczną. Wykonujemy wszelkie prace na wysokości w których nie ma możliwości dojazdu dźwigiem. Zajmujemy się pracamio ogólnobudowlanymi takie jak: szklenie na wysokości, prace dekarskie, montaż okien, remonty balkonów oraz kominów.

Usuwamy zagrożenia związane z odpadaniem tynków, usuwamy sople oraz odśniezamy dachy. Wykonujemy prace związane z montażem reklam wielkoformatowych na wysokości. Wkonujemy pae na wysokości takie jak wyklejanie rekalm na oknach, usuwanie oraz wycinka drzew i gałężi.

Oferowane przez nas usługi alpinistyczne obejmują również: mycie elewacji szklanych na wysokości, mycie okien na wysokości, mycie ciśnieniowe elewacji tynkowych

Wykonujemy usługi wysokościowe takie jak: montaż ozdób świątecznych na wysokości, czyszczenie i uszczelnianie rynien jako prace alpinistyczne.

Profesjonalnie wykonujemy wszelkie prace alpinistyczne w Warszawie i okolicach. Świadczone przez nas usługi alpinistyczne charakteryzują się dbałością o każdy szczegól powierzonego nam zlecenia. Zadzwoń do nas i zapytaj o cennik usług alpinistycznych. Usługi wysokościowe warszawa. Wspólpracujemy z firmy alpinistycznymi w Warszawie oraz całej Polsce. Prace alpinistyczne w warszawie wykonujemy w bardzo krótkich terminach. Prace wysokościowe warszawa, prace na wysokości warszawa. Specjalizujemy się w wieszaniu i montowaniu reklam wielkoformatowych. Zajmujemy się również myciem i czyszceniem elewacji warszawa. mycie okien warszawa, odśnieżanie dachów warszawa.

Zajmujemy się montażem reklam wielkoformatowych oraz projektujemy oraz wykonujemy konstrukcje do montażu rekalm na budynkach. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

Rekalmy wielkoformatowe

Reklamy zewnętrzne na fasadach budynków

Wyklejanie raklam na oknach i szklanych elewacjach

Reklamy świetlne i neony
Montaż i domontaż reklam

Prace montażowe na wysokości

Montaż ozdób świątecznych

Wyklejanie bilboardów

W naszej ofercie znaleźć można między innymi:

Malowanie na wysokości
Malowanie dachów, gzymsów, elewacji budynków
Malowanie konstrukcji metalowych
Malowanie masztów
Aby w przyszłości uniknąć kosztownych napraw zaleć nam przeprowadzanie badań konstrukcji betonowych lub stalowych. Przeprowadzimy kontrolę wszędzie tam gdzie dostęp jest utrudniony i wymaga zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości.

Oględziny są ważnym elementem zapobiegającym powstawianu zagrożeń.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia Państwa potrzeb kontroli. W naszych ekspertyzach zajmujemy się:

Oceną stanu powłok betonu

Mierznie grubości stali kominów oraz konstrukcji stalowych

Wykonujemy fotodokumentacje oraz nagrywanie miejsc przeglądów
Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się świadczeniem usług związanymi z pracą na wysokości.

Od 1996 roku wykonujemy prace wysokościowe przy użyciu sprzętu alpinistycznego.

Zatrudniamy tylko osoby mające odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w wykonywaniu prac

w miejscach trudno dostępnych. Prace alpinistyczne wykonujemy z najwyższą starannością dbając

o każdy szczegół realizacji.

Korzystamy wyłącznie ze sprzętu atestowanego.

Działamy szybko i solidnie.

Zadzwoń do nas lub napisz i poproś o wycenę.